Најново
Сет од 3 калапи за торти
  • Сет од 3 калапи за торти
  • Сет од 3 калапи за торти
  • Сет од 3 калапи за торти

Сет од 3 калапи за торти

490 ден.
Шифра на производ: 51202
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Калапите се со различна форма, коцка, круг и срце. Дното и страните се независни што ги прави калапите практични за да извадите идеална форма по печењето. Отстранливо дно може да се користи како плех за печење на пица. 

Димензии:

  • коцка Ø26см
  • круг Ø24,5см
  • срце Ø21,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: torta, kalap
Сет од 3 калапи за торти Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Калапите се со различна форма, коцка, круг и срце. Дното и страните се независни што ги прави калапите практични за да извадите идеална форма по печењето. Отстранливо дно може да се користи како плех за печење на пица.  Димензии: коцка Ø26см круг Ø24,5см срце Ø21,5см .. Category: Product #: 51202 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS