Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Розеви Металик Балони - Сет од 100
  • Розеви Металик Балони - Сет од 100

Розеви Металик Балони - Сет од 100

450 ден.
Шифра на производ: 2034
Достапност: На залиха
Количина:

Розеви металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Балоните може да ги надувате со воздух или хелиум.

Пакувањето содржи 100 балони.

Балоните се со дијаметар 12" - 30см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Розеви Металик Балони - Сет од 100 Розеви металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Балоните може да ги надувате со воздух или хелиум. Пакувањето содржи 100 балони. Балоните се со дијаметар 12" - 30см .. Category: Product #: 2034 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS