Најново
Проектор ѕвездено небо
  • Проектор ѕвездено небо
  • Проектор ѕвездено небо
  • Проектор ѕвездено небо

Проектор ѕвездено небо

350 ден.500 ден.
Шифра на производ: 16576
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот. Светлосните ефекти на проекторот ќе помогнат за Вашите малечки да се смират и побрзо да заспијат. Проекторот има опција да свети во една боја или повеќе и да ротира. 

Проекторот работи со USB кабел кој е вклучен во пакувањето, исто така може да работи и на батерии, потребни се: 4х1,5V AAA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: proektor
Проектор ѕвездено небо Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот. Светлосните ефекти на проекторот ќе помогнат за Вашите малечки да се смират и побрзо да заспијат. Проекторот има опција да свети во една боја или повеќе и да ротира.  Проекторот работи со USB кабел кој е вклучен во пакувањето, исто така може да работи и на батерии, потребни се: 4х1,5V AAA батерии, ба.. Category: Product #: 16576 Regular price: 350 ден. 350 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS