Најново
Моите први експерименти Clementoni
  • Моите први експерименти Clementoni
  • Моите први експерименти Clementoni
  • Моите први експерименти Clementoni

Моите први експерименти Clementoni

1.490 ден.
Шифра на производ: 7711
Достапност: На залиха
Количина:

Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи основни помагала за да навлезете во светот на хемиските експерименти. Дополнително доколку го скенирате QR кодот на пакувањето ќе може да погледнете видео на youtube кое ќе ви биде вашиот помошник во изведувањето на основните експерименти.

Сетот содржи: сталаг за епрувети и други додатоци, вага, шприцови, 3 епрувети, пипета, бои, илустриран прирачник

Производот се препорачува за деца над 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Моите први експерименти Clementoni Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи основни помагала за да навлезете во светот на хемиските експерименти. Дополнително доколку го скенирате QR кодот на пакувањето ќе може да погледнете видео на youtube кое ќе ви биде вашиот помошник во изведувањето на основните експерименти. Сетот содржи: сталаг за епрувети и други додатоци, вага, шприцови, 3 епрувети, пипета, бои, .. Category: Product #: 7711 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS