Најново
Хемиска лабараторија Clementoni
  • Хемиска лабараторија Clementoni
  • Хемиска лабараторија Clementoni

Хемиска лабараторија Clementoni

1.690 ден.
Шифра на производ: 7715
Достапност: На залиха
Количина:

Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во светот на хемиските експерименти. Користете ги хемиските супстанци за да изведете многу експрерименти во вашата домашна хемиска лабараторија.

Сетот содржи и илистриран прирачник кој ќе ви помогне да направите повеќе од 150 експерименти

Освен додатоците во пакувањето пред да започнете со изведувањето на експериментите ќе ви бидат потребни мали количини на лимон, оцет, сода...

Производот се препорачува за деца над 8 години

Димензија на пакувањето 42х6х28см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Хемиска лабараторија Clementoni Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој сет содржи многу додатоци за да навлезете во светот на хемиските експерименти. Користете ги хемиските супстанци за да изведете многу експрерименти во вашата домашна хемиска лабараторија. Сетот содржи и илистриран прирачник кој ќе ви помогне да направите повеќе од 150 експерименти Освен додатоците во пакувањето пред да започнете со изведув.. Category: Product #: 7715 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS