Најново
Моден сет за боење на коса
  • Моден сет за боење на коса
  • Моден сет за боење на коса

Моден сет за боење на коса

690 ден.
Шифра на производ: 4425
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет од 3 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие). 

Сетот содржи: 

  • 3 бои 
  • сенки за шминкање
  • гел за коса со светки
  • чешел и алатка за нанесување на бојата

Производот се препорачува за деца над 8 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: moden, set, boenje, kosa
Моден сет за боење на коса Прекрасен сет од 3 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).  Сетот содржи:  3 бои  сенки за шминкање гел за коса со светки чешел и алатка за нанесување на бојата Производот се препорачува за деца над 8 години .. Category: Product #: 4425 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS