Најново
Преносен вентилатор со USB
  • Преносен вентилатор со USB
  • Преносен вентилатор со USB
  • Преносен вентилатор со USB

Преносен вентилатор со USB

750 ден.
Шифра на производ: 9504
Достапност: На залиха
Количина:

Преносен USB вентилаторот е тивок вентилатор совршен за во канцеларија, дома, библиотека, во природа, насекаде. Мини вентилаторот е преносен и не зафаќа голем простор што го прави оптимален дури и за канцелариска употреба. Работи со мала моќност, се полни со USB(вклучено во пакувањето).

Димензија: 20х23х8см

Мини вентилатор со три нивоа на моќност.

Доаѓа во комплет со батерија и USB кабелче со помош на кое можете да ја наполните батеријата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mini, ventilator, усб
Преносен вентилатор со USB Преносен USB вентилаторот е тивок вентилатор совршен за во канцеларија, дома, библиотека, во природа, насекаде. Мини вентилаторот е преносен и не зафаќа голем простор што го прави оптимален дури и за канцелариска употреба. Работи со мала моќност, се полни со USB(вклучено во пакувањето). Димензија: 20х23х8см Мини вентилатор со три нивоа на моќност. Доаѓа во комплет со батерија и USB кабелч.. Category: Product #: 9504 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS