Најново
Lisciani - Сложувалка Принцези
  • Lisciani - Сложувалка Принцези
  • Lisciani - Сложувалка Принцези
  • Lisciani - Сложувалка Принцези

Lisciani - Сложувалка Принцези

490 ден.
Шифра на производ: 9182
Достапност: На залиха
Количина:

Составете ја сложувалката од 35 делови со вашите омилени ликови од цртаните филмови на Disney Princess, а потоа свртете ја сложувалката и обојте ја.

Сложувалката е составена од 24 делови.

Димензија на сложувалката: 70х50см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: slozhuvalka, puzzle, disney, princess, eco
Lisciani - Сложувалка Принцези Составете ја сложувалката од 35 делови со вашите омилени ликови од цртаните филмови на Disney Princess, а потоа свртете ја сложувалката и обојте ја. Сложувалката е составена од 24 делови. Димензија на сложувалката: 70х50см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 9182 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS