Најново
Летечка топка - Бумеранг
  • Летечка топка - Бумеранг
  • Летечка топка - Бумеранг

Летечка топка - Бумеранг

650 ден.
Шифра на производ: 5399
Достапност: На залиха
Количина:

Светлечка топка која лета и се враќа како бумеранг. 

- контолата на движење е со раце

- различни агли и брзина на фрлање може да постигнат различни правци на летањето

- во сетот е вклучена топка, усб кабел и далечински управувач со кој може да ја вклучувате и исклучувате топката

- време на полнење: 20 минути

- време на летање: 8-10 минути

Производот се препорачува за деца над 8 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: letechka, topka, flyingspinner
Летечка топка - Бумеранг Светлечка топка која лета и се враќа како бумеранг.  - контолата на движење е со раце - различни агли и брзина на фрлање може да постигнат различни правци на летањето - во сетот е вклучена топка, усб кабел и далечински управувач со кој може да ја вклучувате и исклучувате топката - време на полнење: 20 минути - време на летање: 8-10 минути Производот се препорачува за деца над 8 г.. Category: Product #: 5399 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS