Најново
Кукла Anlily со количка и дете

Кукла Anlily со количка и дете

890 ден.
Шифра на производ: 1625
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко!

Висина на кукла 30см и 12см.

Производот се препорачува з деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kukla, dete, kolichka
Кукла Anlily со количка и дете Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко! Висина на кукла 30см и 12см. Производот се препорачува з деца над 3 години. .. Category: Product #: 1625 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS