Најново
Clementoni - SpiderMan  Сложувалка 24 големи делови
  • Clementoni - SpiderMan  Сложувалка 24 големи делови

Clementoni - SpiderMan Сложувалка 24 големи делови

550 ден.
Шифра на производ: 6242
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка составена од 24 големи делови, за сите деца кои го обожваат Спајдермен.

Димензија на сложувалката: 62х42см.

Се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Clementoni - SpiderMan Сложувалка 24 големи делови Прекрасна сложувалка составена од 24 големи делови, за сите деца кои го обожваат Спајдермен. Димензија на сложувалката: 62х42см. Се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 6242 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS