Најново
Конзола со над 500 ретро игри
  • Конзола со над 500 ретро игри
  • Конзола со над 500 ретро игри

Конзола со над 500 ретро игри

950 ден.
Шифра на производ: 6549
Достапност: На залиха
Количина:

Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата има над 500 игри, литиумска батерија од 600mAh како и AV кабел, можност за поврзување на ТВ.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: retro, igri, super, mario
Конзола со над 500 ретро игри Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата има над 500 игри, литиумска батерија од 600mAh како и AV кабел, можност за поврзување на ТВ.   .. Category: Product #: 6549 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS