Најново
SUP конзола со 400 игри
  • SUP конзола со 400 игри
  • SUP конзола со 400 игри
  • SUP конзола со 400 игри

SUP конзола со 400 игри

500 ден.650 ден.
Шифра на производ: 82199
Достапност: На залиха
Количина:

Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате.

Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …

Литиумска батерија 600mAh (rechargeable), 3-4 часа активно играње

400 вградени игри

AV кабел – можност за приклучок во TV

3.0 инчи TFT екран во боја 

Димензии: 14 x 10 x 6 инчи

Сетот содржи:

  • 1 конзола
  • 1 батерија
  • USB кабел
  • AV кабел
  • упатство

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
SUP конзола со 400 игри Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате. Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти … Литиумска батерија 600mAh (rechargeable), 3-4 часа активно играње 400 вградени игри AV кабел – можност за приклучок во TV 3.0 инчи TFT екран во боја  Дим.. Category: Product #: 82199 Regular price: 500 ден. 500 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS