Најново
Intex - Забавен центар Крокодил
  • Intex - Забавен центар Крокодил
  • Intex - Забавен центар Крокодил
  • Intex - Забавен центар Крокодил

Intex - Забавен центар Крокодил

3.190 ден.
Шифра на производ: 6788
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар со крокодил прскалка, лизгалка, гума во форма на пајче и кофичка. Супер забава за Вашите најмили. Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево.

Димензија на производот: 201х170х84см. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zabaven, centar, krokodil
Intex - Забавен центар Крокодил Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар со крокодил прскалка, лизгалка, гума во форма на пајче и кофичка. Супер забава за Вашите најмили. Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево. Димензија на производот: 201х170х84см.  .. Category: Product #: 6788 Regular price: 3.190 ден. 3.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS