Најново
Intex - голема гума за пливање
  • Intex - голема гума за пливање

Intex - голема гума за пливање

390 ден.
Шифра на производ: 9601
Достапност: На залиха
Количина:

Intex голема гума за пливање.

Дијаметар на гумата: 97см.

Максимална дозволена тежина 80кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Intex - голема гума за пливање Intex голема гума за пливање. Дијаметар на гумата: 97см. Максимална дозволена тежина 80кг .. Category: Product #: 9601 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS