Најново
Intex - Детски елек за пливање
  • Intex - Детски елек за пливање
  • Intex - Детски елек за пливање

Intex - Детски елек за пливање

290 ден.
Шифра на производ: 9055
Достапност: На залиха
Количина:

Intex елек за пливање.

Димензија: 50х47см.

Производот се препорачува за деца од 3-6 години, од 18 - 30кг

Одговара за обем на граден кош 51-58см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: интекс, elek, pojas, plivanje
Intex - Детски елек за пливање Intex елек за пливање. Димензија: 50х47см. Производот се препорачува за деца од 3-6 години, од 18 - 30кг Одговара за обем на граден кош 51-58см .. Category: Product #: 9055 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS