Најново
Intex - базен со мек под 114х25см
  • Intex - базен со мек под 114х25см
  • Intex - базен со мек под 114х25см

Intex - базен со мек под 114х25см

590 ден.
Шифра на производ: 1100
Достапност: На залиха
Количина:

Intex - базен со мек под

Димензија на базенот: 114х25см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bazen, mek, pod, интекс
Intex - базен со мек под 114х25см Intex - базен со мек под Димензија на базенот: 114х25см .. Category: Product #: 1100 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS