Најново
Сет за фудбал

Сет за фудбал

490 ден.
Шифра на производ: 2665
Достапност: На залиха
Количина:

Забава за малите фудбалери.

Детски сет за фудбал содржи:

- гол

- мрежа за гол

- мини топка за фудбал

- пумпа

Димензии: 95х50х65см.
 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: фудбал, гол
Сет за фудбал Забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал содржи: - гол - мрежа за гол - мини топка за фудбал - пумпа Димензии: 95х50х65см.     .. Category: Product #: 2665 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS