Најново
Mochtoys  - Kуќа со ограда

Mochtoys - Kуќа со ограда

13.690 ден.
Шифра на производ: 6644
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна куќичка на Mochtoys сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичка е изработена од квалитетна пластика. Поканете ги другарчињата во дворче и забавувајте се секој ден во нови авантури. Куќата има отворена врата и прозорец, хранилка за птици, ограда и табла за цртање. Изработена од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.

Погодна за деца над 12 месеци.

Димензија на производот 190x127x118см.

Димензија на пакувањето: 115x20x132см. 

Тежина: 18кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kukja, kukjichka, dvor
Mochtoys - Kуќа со ограда Прекрасна куќичка на Mochtoys сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичка е изработена од квалитетна пластика. Поканете ги другарчињата во дворче и забавувајте се секој ден во нови авантури. Куќата има отворена врата и прозорец, хранилка за птици, ограда и табла за цртање. Изработена од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете. Погодна за деца над 12 месеци. Димензи.. Category: Product #: 6644 Regular price: 13.690 ден. 13.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS