ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Велосипед за рамнотежа Racer Black Qplay Велосипед за рамнотежа Racer Black Qplay
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay  прилагодлива рачка со меки TPR рачки огра..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay  прилагодлива рачка со меки TPR рачки огра..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
 Сет штитници Green Qplay
 Сет штитници Green Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Сет штитници Pink Qplay
Сет штитници Pink Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
 Сет штитници Black Qplay
 Сет штитници Black Qplay ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
 Сет штитници Orange Qplay
 Сет штитници Orange Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Pink Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Pink Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Pink Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разлик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Blue Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Blue Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Blue Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разлик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
Велосипед за рамнотежа Tech Qplay Велосипед за рамнотежа Tech Qplay
BALANCE BIKE TECH BLACK QPLAY QPlay Tech е баланс велосипед со висококвалитетно рамка, прилагодли..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Велосипед за рамнотежа Tech Qplay Велосипед за рамнотежа Tech Qplay
BALANCE BIKE TECH BLACK QPLAY QPlay Tech е баланс велосипед со висококвалитетно рамка, прилагодли..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Трицикл Premium Ivory Qplay Трицикл Premium Ivory Qplay
Модерен стил, висок квалитет - ќе обезбеди максимална удобност за безбедно и пријатно возење! Удобн..
10.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
Кацига Qplay Manbo Green
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Pink
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Black
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Orange
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Qplay Ролерки 2 во 1 Qplay Ролерки 2 во 1
Супер квалитетни ролерки 2 во 1 кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксир..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Qplay Ролерки 2 во 1 Qplay Ролерки 2 во 1
Супер квалитетни ролерки 2 во 1 кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксир..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Трицикл Nova Niello Black Qplay Трицикл Nova Niello Black Qplay
ТРИЦИКЛ NOVA NIELLO BLACK QPLAY Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со с..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Blue Qplay Трицикл Nova Niello Blue Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Khaki Qplay Трицикл Nova Niello Khaki Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Grey Qplay Трицикл Nova Niello Grey Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Лулашка
Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика, која нуди супер забава за Вашите најмили. Ма..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка со лизг..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Лулашка Double Swing Master Лулашка Double Swing Master
Лулашка Double Swing Master. Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително из..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Лулашка Four Seats Master Лулашка Four Seats Master
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на В..
9.490 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
Лулашка Single Swing Glider Master Лулашка Single Swing Glider Master
Играњето на овој сет лулашки ќе биде омилената активност на вашите деца додека се надвор.  Л..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Лулашка Folding Master Лулашка Folding Master
Лулашка Folding Master. Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и ..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Лулашка Deluxe Master Лулашка Deluxe Master
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка за супе..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Автомобил на акумулатор VW BEETLES РОЗЕ 6V 7AH
АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР VW BEETLES РОЗЕ 6V 7AH Димензија: 108.5x63x51.5см  Батерија 6V 7A..
13.590 ден.
без ДДВ: 11.517 ден.
Мотор на акумулатор BMW HP4 БЕЛ 12V 4.5AH
МОТОР НА АКУМУЛАТОР BMW HP4 БЕЛ 12V 4.5AH Димензија: 82.5x42x54см Производот се препорачува за..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS