ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Рачна телескопска правосмукалка играчка Рачна телескопска правосмукалка играчка
Прекрасна рачна телескопска правосмукалка. Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Робот правосмукалка играчка Робот правосмукалка играчка
Прекрасна робот правосмукалкa играчка, со која чистењето никогаш не било полесно. При допир со други..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
LCD ГолемаТабла - Пиши Бриши LCD ГолемаТабла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Zapf - Бебе Александар Zapf - Бебе Александар
Бебе Александар е прекрасно меко бебенце со шишенце на Zapf. Бебето е спремно за играње веднаш штом ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Сет со  бебе -  време е за бањање
Прекрасно бебе со када и додатоци за бањање. Вашето бебе ќе ужива во бањањето со своето малечко гуме..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Автомобил кабриолет со кукла Автомобил кабриолет со кукла
Сега вашите омилени кукли ќе може да одат на шопинг со овој прекрасен кабриолет! Во сетот е вклучена..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Сет за маникир Сет за маникир
Прекрасен сет за детски маникир. Сетот содржи: 3х различни бои лак за нокти (силиконски лесно ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Нео..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Магнетни блокови за градење 43 делови Магнетни блокови за градење 43 делови
Магнетни блокови за градење камион, супер забава со часови за вашите најмили. Блоковите се градење и..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Магнетни блокови за градење 56 делови Магнетни блокови за градење 56 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Pinball Флипер Pinball Флипер
Флипер за супер ретро забава, повлечете за да го катапултирате топчето и забавата може да започне. ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Моден сет за боење на коса Clementoni Моден сет за боење на коса Clementoni
Прекрасен сет од 5 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).&n..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
Hape- Дрвен сет за чај Hape- Дрвен сет за чај
Со овој елегантен дрвен сет за чај, вашето дете може да организира сопствена чајна забава за да ужив..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Hape - Гитара Rock N Roll Hape - Гитара Rock N Roll
Дрвена гитара Rock N Roll Hape. Димензија на производот: 53х6х18см. ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Unicorn забавна игра Unicorn забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите еднорогот при изведувањ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Хулахоп Хулахоп
Хулахоп за деца и возрасни. Хулахопот е расклоплив што е практичен за складирање. Составен е од 8..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-16%
Магнетни букви ABC Магнетни букви ABC
Магнетни букви од англиската азбука со пријателски ликови на животни ќе им помогнат на вашите малечк..
320 ден.380 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Креативен сет - Вулкан Креативен сет - Вулкан
Супер забава за малите креативци, направете вулканска ерупција. Ставете ги состојките во кратер..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Кукла Anlily Кукла Anlily
Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Anlily кукла со велосипед Anlily кукла со велосипед
Идеално време за возење велосипед! Прекрасна Anlily кукла со велосипед. Висина на кулка 30см. ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Anlily кукла трудница Anlily кукла трудница
Прекрасна кукла Anlily која наскоро ќе стане мајка.  Висина на кукла 30см.   ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на два&n..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.

Распродадено

Распродадено

Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Кукла - Anlily Princess Кукла - Anlily Princess
Прекрасна кукла Anlily Princess облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одг..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кукла - Anlily Princess Diamond
Прекрасна кукла Anlily Princess Diamond облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS