Најново
Распродадено
Дрвен сет со овошје и зеленчук
  • Дрвен сет со овошје и зеленчук
  • Дрвен сет со овошје и зеленчук
  • Дрвен сет со овошје и зеленчук

Дрвен сет со овошје и зеленчук

950 ден.
Шифра на производ: 2029
Достапност: Распродадено
Количина:

Прекрасен дрвен сет со многу овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават со помош на чичак траката. Совршено изработени да изгледаат како вистинско овошје или зеленчук.
Сетот со овошје и зеленчук представува одлична можност вашите деца преку игра да ги научат плодовите, како и да научат за важноста на здравата исхрана.

Сетот содржи:

  • даска за сечење
  • нож
  • 11парчиња (овошје и зеленчук) 

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Дрвен сет со овошје и зеленчук Прекрасен дрвен сет со многу овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават со помош на чичак траката. Совршено изработени да изгледаат како вистинско овошје или зеленчук. Сетот со овошје и зеленчук представува одлична можност вашите деца преку игра да ги научат плодовите, како и да научат за важноста на здравата исхрана. Сетот содржи: даска за сечење нож 11парчиња .. Category: Product #: 2029 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS