Најново
Детска играчка - Правосмукалка
  • Детска играчка - Правосмукалка
  • Детска играчка - Правосмукалка

Детска играчка - Правосмукалка

1.100 ден.
Шифра на производ: 2387
Достапност: На залиха
Количина:

Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со леснотија ги собира.

Производот работи на батерии, потребни се: 3 х 1,5V AA батерија. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Детска играчка - Правосмукалка Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со леснотија ги собира. Производот работи на батерии, потребни се: 3 х 1,5V AA батерија. Батериите не се вклучени во пакувањето. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2387 Regular price: 1.100 ден. 1.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS