Најново
Музички телефон
  • Музички телефон

Музички телефон

350 ден.
Шифра на производ: 2866
Достапност: На залиха
Количина:

Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок за најмалите.

Димензии на телефонот: 6,5х17см.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, не вклучени се во пакувањето.

Производот е препорачан за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzichki, telefon
Музички телефон Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок за најмалите. Димензии на телефонот: 6,5х17см. Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, не вклучени се во пакувањето. Производот е препорачан за деца над 12 месеци. .. Category: Product #: 2866 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS