Најново
Chicco - Чаши сортер
  • Chicco - Чаши сортер
  • Chicco - Чаши сортер
  • Chicco - Чаши сортер
  • Chicco - Чаши сортер

Chicco - Чаши сортер

890 ден.
Шифра на производ: 7855
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 5 чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. 

  • 5 чаши со различна големина
  • 5 различни форми кои се пуштаат низ отворот на врвот
  • чашите може да се ставаат една во друга

Производот е препорачан за деца од 6-36 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chashi, sorter
Chicco - Чаши сортер Сет од 5 чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи боите.  5 чаши со различна големина 5 различни форми кои се пуштаат низ отворот на врвот чашите може да се ставаат една во друга Производот е препорачан за деца од 6-36 месеци. .. Category: Product #: 7855 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS