Најново
Дрвено камионче сортер со ксилофон
  • Дрвено камионче сортер со ксилофон
  • Дрвено камионче сортер со ксилофон
  • Дрвено камионче сортер со ксилофон
  • Дрвено камионче сортер со ксилофон

Дрвено камионче сортер со ксилофон

1.650 ден.
Шифра на производ: 9081
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 5 животни.

Free2Play на FreeeON играчките се изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

Димензија на производот: 24.5х16х16см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drveno, kamionche, sorter, ksilofon
Дрвено камионче сортер со ксилофон Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 5 животни. Free2Play на FreeeON играчките се изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци. Димензија на производот: 24.5х16х16см. Производот се препорачува за деца над 18 месеци. .. Category: Product #: 9081 Regular price: 1.650 ден. 1.650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS