Најново
Дрвена коцка со активности
  • Дрвена коцка со активности
  • Дрвена коцка со активности
  • Дрвена коцка со активности
  • Дрвена коцка со активности

Дрвена коцка со активности

1.990 ден.
Шифра на производ: 9058
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена коцка со многу активности. Коцката има пет страни со различни предизвици, како што се лавиринт, сортер со форми, абакус, запчаници и лизгачи кои им помагаат на децата да ги развијат своите фини моторни вештини и когнитивните вештини.

Free2Play на FreeON играчките се изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drena, kocka, aktivnosti
Дрвена коцка со активности Прекрасна дрвена коцка со многу активности. Коцката има пет страни со различни предизвици, како што се лавиринт, сортер со форми, абакус, запчаници и лизгачи кои им помагаат на децата да ги развијат своите фини моторни вештини и когнитивните вештини. Free2Play на FreeON играчките се изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на.. Category: Product #: 9058 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS