Најново
Дрвен сет за чај
  • Дрвен сет за чај
  • Дрвен сет за чај
  • Дрвен сет за чај
  • Дрвен сет за чај

Дрвен сет за чај

690 ден.
Шифра на производ: 9999
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен дрвен сет за чај. Сетот вклучува: чајник, 2 шолји за чај, ќесичка за чај, лимон, колачиња, чајник, послужавник.

Прекрасна играчка изработена од квалитетено дрво и нетоксични бои.

Должина на послужавник 30см, висина на чајник 7,5см, висина на шолја 3см, дијаметар на колачиња 5см, лажичка 6,5см.

Вклучени се вкупно 15 делови.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, set, chaj, igrachka
Дрвен сет за чај Прекрасен дрвен сет за чај. Сетот вклучува: чајник, 2 шолји за чај, ќесичка за чај, лимон, колачиња, чајник, послужавник. Прекрасна играчка изработена од квалитетено дрво и нетоксични бои. Должина на послужавник 30см, висина на чајник 7,5см, висина на шолја 3см, дијаметар на колачиња 5см, лажичка 6,5см. Вклучени се вкупно 15 делови. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 9999 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS