Најново
Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker

Texas hold`em poker

750 ден.
Шифра на производ: 3028
Достапност: На залиха
Количина:

Texas Hold'Em Poker сет.

 • 90 x 50 cm Блек џек подлога
 • 200 покер чипови
 • 1 Dealer чип
 • 1 голем Blind чип
 • 1 мал Blind чип
 • 2 шпила карти
 • држач за чипови

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: покер
Texas hold`em poker Texas Hold'Em Poker сет. 90 x 50 cm Блек џек подлога 200 покер чипови 1 Dealer чип 1 голем Blind чип 1 мал Blind чип 2 шпила карти држач за чипови   .. Category: Product #: 3028 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS