Најново
Сет од 45 магични трикови
  • Сет од 45 магични трикови

Сет од 45 магични трикови

350 ден.
Шифра на производ: 5221
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. Вашето дете со часови ќе се забавува со овој сет за магии. Вклучено упатство за едноставно учење чекор по чекор за секој магичен трик.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Димензија на пакувањето: 27х5,5х25см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, magichni, igra, magichni, trikovi
Сет од 45 магични трикови Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. Вашето дете со часови ќе се забавува со овој сет за магии. Вклучено упатство за едноставно учење чекор по чекор за секој магичен трик. Производот се препорачува за деца над 6 години. Димензија на пакувањето: 27х5,5х25см. .. Category: Product #: 5221 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS