Најново
Друштвена игра - Bouncing the room
  • Друштвена игра - Bouncing the room

Друштвена игра - Bouncing the room

490 ден.
Шифра на производ: 7722
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна друштвена игра со кокошарник кој скока. Наредете ги кокошките брзо над кокошарникот. но внимавајте не се знае кога покривот ќе скокне. Победник е оној играч кој ќе ги нареди сите кокошки над кокошарникот.

Играта може да ја играат 2 - 4 играчи.

Димензија на производот: 10х26х10 см

Димензија на пакувањето: 20х10х28 см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: кокошки
Друштвена игра - Bouncing the room Забавна друштвена игра со кокошарник кој скока. Наредете ги кокошките брзо над кокошарникот. но внимавајте не се знае кога покривот ќе скокне. Победник е оној играч кој ќе ги нареди сите кокошки над кокошарникот. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи. Димензија на производот: 10х26х10 см Димензија на пакувањето: 20х10х28 см Производот се препорачува за деца над 3 години .. Category: Product #: 7722 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS