Најново
Dolu тобоган 88см
  • Dolu тобоган 88см
  • Dolu тобоган 88см

Dolu тобоган 88см

1.790 ден.
Шифра на производ: 6366
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен тобоган за најмалите.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Димензија на тобоганот: 110х71х88см.

Делот за спуштање е 88см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Dolu тобоган 88см Супер забавен тобоган за најмалите. Производот се препорачува за деца над 2 години. Димензија на тобоганот: 110х71х88см. Делот за спуштање е 88см. .. Category: Product #: 6366 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS