Најново
Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor
  • Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor
  • Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor

Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor

1.250 ден.
Шифра на производ: 6021
Достапност: На залиха
Количина:

Светот на Јура никогаш не бил толку забавен, благодарение нa сетот за палеонтолози на Клементони! Едноставно ископајте ги тулите за да ги откопате скелетите на најпознатите диносауруси од минатото, страшните Трицераптор и Велосираптор.

Сетот вклучува: чекан, длето и две тули кои треба да се ископаат и да се пронајдат скелетите на диносаурусите.

Составете ги скелетите и скокнете назад во минатото за да ги доживеете авантурите од Јура! И не заборавајте да го исклучите светлото .... ќе ги видите како светат во темно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor Светот на Јура никогаш не бил толку забавен, благодарение нa сетот за палеонтолози на Клементони! Едноставно ископајте ги тулите за да ги откопате скелетите на најпознатите диносауруси од минатото, страшните Трицераптор и Велосираптор. Сетот вклучува: чекан, длето и две тули кои треба да се ископаат и да се пронајдат скелетите на диносаурусите. Составете ги скелетите и скокнете назад во мина.. Category: Product #: 6021 Regular price: 1.250 ден. 1.250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS