Најново
Chicco - Плишано зајче
  • Chicco - Плишано зајче
  • Chicco - Плишано зајче
  • Chicco - Плишано зајче
  • Chicco - Плишано зајче

Chicco - Плишано зајче

1.290 ден.
Шифра на производ: 9501
Достапност: На залиха
Количина:

Меко зајаче за гушкање направено од различни висококвалитетни ткаенини: кое ќе биде првиот придружник на вашето бебе од раѓање. Совршено за придружување и смирување на малите во текот на денот. Лесно се фаќа, благодарение на долгите уши кои крцкаат на допир. Приврзок во форма на морков од мека пластика совршен за смирување на непцата за време на периодот на никнување на забите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: plishano, zajche, muzichko
Chicco - Плишано зајче Меко зајаче за гушкање направено од различни висококвалитетни ткаенини: кое ќе биде првиот придружник на вашето бебе од раѓање. Совршено за придружување и смирување на малите во текот на денот. Лесно се фаќа, благодарение на долгите уши кои крцкаат на допир. Приврзок во форма на морков од мека пластика совршен за смирување на непцата за време на периодот на никнување на забите. .. Category: Product #: 9501 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS