Најново
-25%
Седиште Nitro Moni Седиште Nitro Moni
6.290 ден.8.390 ден.
6.290 ден.8.390 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла
  • Chicco Emily - Мојата прва кукла
  • Chicco Emily - Мојата прва кукла

Chicco Emily - Мојата прва кукла

1.690 ден.
Шифра на производ: 7942
Достапност: На залиха
Количина:

Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на вашето девојче. Во мешето на куклата има тропалка во форма на срце која може мајката да ја носи во бременоста, така што ќе биде близок пријател на бебето уште од првите денови.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kukla, meka, чико
Chicco Emily - Мојата прва кукла Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на вашето девојче. Во мешето на куклата има тропалка во форма на срце која може мајката да ја носи во бременоста, така што ќе биде близок пријател на бебето уште од првите денови.   .. Category: Product #: 7942 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS