Најново
Транспортно креветче - Tommy Moni
 • Транспортно креветче - Tommy Moni
 • Транспортно креветче - Tommy Moni
 • Транспортно креветче - Tommy Moni
 • Транспортно креветче - Tommy Moni
 • Транспортно креветче - Tommy Moni
 • Транспортно креветче - Tommy Moni

Транспортно креветче - Tommy Moni

4.990 ден.
Шифра на производ: 1150
Достапност: На залиха
Количина:

Транспортно креветче на 2 нивоа, идеално за родители кои често патуваат.

Карактеристики:

 • практично креветче, лесно е за собирање и транспортирање
 • душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање
 • кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње
 • едната страна може да се отвора со патент за полесен пристап на детето до оградицата

Производителот препорачува користење од 0-3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krevetche, transportno
Транспортно креветче - Tommy Moni Транспортно креветче на 2 нивоа, идеално за родители кои често патуваат. Карактеристики: практично креветче, лесно е за собирање и транспортирање душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње едната страна може да се отвора со патент за полесен .. Category: Product #: 1150 Regular price: 4.990 ден. 4.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS