Најново
Детска блуза - Најсакана
  • Детска блуза - Најсакана
  • Детска блуза - Најсакана
  • Детска блуза - Најсакана
  • Детска блуза - Најсакана
  • Детска блуза - Најсакана
  • Детска блуза - Најсакана

Детска блуза - Најсакана

290 ден.690 ден.
Шифра на производ: 3247
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Блуза:

Квалитетна детска блуза со дизајн изработена од најквалитетен чешлан памук.

Блузите одговараат за возраст од 2 - 7 години. Во галерија има слика со димензии за секое бројче.

Материјал: 100% памук (интерлок)

Одржување:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bluza
Детска блуза - Најсакана Квалитетна детска блуза со дизајн изработена од најквалитетен чешлан памук. Блузите одговараат за возраст од 2 - 7 години. Во галерија има слика со димензии за секое бројче. Материјал: 100% памук (интерлок) Одржување: .. Category: Product #: 3247 Regular price: 290 ден. 690
290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS