Најново
Бебе – Новороденче
  • Бебе – Новороденче

Бебе – Новороденче

2.200 ден.
Шифра на производ: 66852
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сакаат да си играат со бебиња. 

Сетот вклучува:

  • ќебенце
  • цуцла со лента за држење

Висина на бебе: 41см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bebe, kukla
Бебе – Новороденче Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сакаат да си играат со бебиња.  Сетот вклучува: ќебенце цуцла со лента за држење Висина на бебе: 41см   .. Category: Product #: 66852 Regular price: 2.200 ден. 2.200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS