Најново
Балон фолија - Happy Birthday

Балон фолија - Happy Birthday

250 ден.
Шифра на производ: 9056
Достапност: На залиха
Количина:

Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.

Вклучени се вкупно 5 парчиња:

  • 2 фолија балони круг 18" - 45см, 2 ѕвезда фолија балон 18" - 45см
  • 1 фолија балон happy birthday 59см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Балон фолија - Happy Birthday Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. Вклучени се вкупно 5 парчиња: 2 фолија балони круг 18" - 45см, 2 ѕвезда фолија балон 18" - 45см 1 фолија балон happy birthday 59см. .. Category: Product #: 9056 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS