Најново
Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање

Автомобил на туркање

1.100 ден.1.200 ден.
Шифра на производ: 80816
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен возење нуди и супер забава за најмалите со додатоците на воланот.


Производот е наменет за деца од 1-3 години или до 23 кг.


Димензија на производот: 51х22х40см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Автомобил на туркање Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен возење нуди и супер забава за најмалите со додатоците на воланот. Производот е наменет за деца од 1-3 години или до 23 кг. Димензија на производот: 51х22х40см. .. Category: Product #: 80816 Regular price: 1.100 ден. 1.100 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS