Најново
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M

Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M

21.990 ден.
Шифра на производ: 9679
Достапност: На залиха
Количина:

Автомобил на акумулатор 

 • бренд: BMW
 • JEEP BMW X6M  Бел  6V 7AHx2 
 • погоден за деца од: 37-96 месеци деца до 30кг 
 • MP3 приклучок
 • светлечки фарови
 • појас на седиштето
 • копче за регулирање на движење (педала или далечинско)
 • копче за регулирање на јачина на звук
 • копче за музика и сирена
 • копче за регулирање на брзина
 • далечинско за контролирање
 • спецификација: Батерии: 6V7AH*2 Полнач: 12V1000mA
 • време на полнење: 8-12 часови
 • големина на колата: 117x64x44cm
 • брзина на автомобилот: 3km/h

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: avtomobil, akumulator
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Бел  6V 7AHx2  погоден за деца од: 37-96 месеци деца до 30кг  MP3 приклучок светлечки фарови појас на седиштето копче за регулирање на движење (педала или далечинско) копче за регулирање на јачина на звук копче за музика и сирена копче за регулирање на брзина далечинско за контролирање спецификација: Батерии: 6V7AH*2 Пол.. Category: Product #: 9679 Regular price: 21.990 ден. 21.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS