Најново
Анатомија на череп Clementoni
  • Анатомија на череп Clementoni
  • Анатомија на череп Clementoni
  • Анатомија на череп Clementoni
  • Анатомија на череп Clementoni

Анатомија на череп Clementoni

1.490 ден.
Шифра на производ: 7712
Достапност: На залиха
Количина:

Произведен во научните лаборатории на Clementoni овој сет ни нуди да научиме за анатомијата на човечкиот череп. Со помош на модла треба да се направи мозокот(од специјален гел), вратните пршлени се изработуваат од гипс, вклучен е илустриран прирачник

Производот се препорачува за деца над 8 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Анатомија на череп Clementoni Произведен во научните лаборатории на Clementoni овој сет ни нуди да научиме за анатомијата на човечкиот череп. Со помош на модла треба да се направи мозокот(од специјален гел), вратните пршлени се изработуваат од гипс, вклучен е илустриран прирачник Производот се препорачува за деца над 8 години .. Category: Product #: 7712 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS