Дрвен часовник - сортер
  • Дрвен часовник - сортер
  • Дрвен часовник - сортер
  • Дрвен часовник - сортер

Дрвен часовник - сортер

260 MKD
без ДДВ: 220 MKD
Шифра на производ: 526
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дрвен часовник - сортер. Одличен производ преку кој децата ги учат формите, боите, бројките, и секако супер можност да научат како да гледаат на часовник. Во сетот е вклучено и јаже на кое може да се нижат броевите.

Часовникот е со дијаметар 21см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS