Најново
Дрвен часовник - сортер
  • Дрвен часовник - сортер
  • Дрвен часовник - сортер
  • Дрвен часовник - сортер

Дрвен часовник - сортер

350 ден.
Шифра на производ: 80159
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен производ изработен од дрво и нетоксични бои преку кој децата ги учат формите, боите, бројките и секако супер можност да научат како да гледаат на часовник.

Дијаметар на часовникот 22см

Производот е препорачан за деца над 3 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, chasovnik, sorter
Дрвен часовник - сортер Прекрасен производ изработен од дрво и нетоксични бои преку кој децата ги учат формите, боите, бројките и секако супер можност да научат како да гледаат на часовник. Дијаметар на часовникот 22см Производот е препорачан за деца над 3 години   .. Category: Product #: 80159 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS