Корпа за играчки Paw patrol
  • Корпа за играчки Paw patrol

Корпа за играчки Paw patrol

300 MKD350 MKD
Шифра на производ: 3594
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Практична корпа за складирање на играчки со омилените ликови од цртаниот филм Патролни шепи.

Висина на корпата: 46см, ширина: 37см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: пав, патрол

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS