Забавна игра - Bad Dog
  • Забавна игра - Bad Dog
  • Забавна игра - Bad Dog

Забавна игра - Bad Dog

690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Шифра на производ: 27097
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Внимавајте да не ве касне кучето. Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи.

  • Упатство за играње:

Секој играч влече по една карта, на секоја карта има слика со коска во различна боја. Садот на кучето е полн со коски, а кучето спие. Откако ќе ја извлечете картата, со помош на фаќалка треба да ја извадите од садот коската чијашто боја е прикажана на картата.

- Но, внимавајте да не го разбудите кучето !!!

Играта е супер забавна за дечиња, а и за возрасни.

Препорачана возраст 5+ години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS