Најново
Забавна игра - Bad Dog
  • Забавна игра - Bad Dog

Забавна игра - Bad Dog

690 ден.
Шифра на производ: 3120
Достапност: На залиха
Количина:

Внимавајте да не ве касне кучето! Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи.

Упатство за играње:

Секој играч влече по една карта, на секоја карта има слика со коска во различна боја. Садот на кучето е полн со коски, а кучето спие. Откако ќе ја извлечете картата, со помош на фаќалка треба да ја извадите од садот коската чијашто боја е прикажана на картата.

- Но, внимавајте да не го разбудите кучето !!! Играта е супер забавна за дечиња, а и за возрасни.

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето.

Препорачана возраст 5+ години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, куче
Забавна игра - Bad Dog Внимавајте да не ве касне кучето! Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи. Упатство за играње: Секој играч влече по една карта, на секоја карта има слика со коска во различна боја. Садот на кучето е полн со коски, а кучето спие. Откако ќе ја извлечете картата, со помош на фаќалка треба да ја извадите од садот коската чијашто боја е прикажана на картата. - Но, внимавајте да не го.. Category: Product #: 3120 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS