Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање

Автомобил на туркање

1.100 MKD
Шифра на производ: 5942
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен возење нуди и супер забава за најмалите со додатоците на автомобилот. За поголема забава за најмалите воланчето на автомобилот е со музички ефекти.

Потребни се: 2х1,5 V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот е наменет за деца од 12 - 35 месеци. Освен како возило за туркање, автомобилот може да служи и како помош при проодување, но не е замена за проодувалка.

Димензија на пакување: 53х18х24см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS