Најново
Заштитна мрежа за трамболина 244см
  • Заштитна мрежа за трамболина 244см

Заштитна мрежа за трамболина 244см

2.700 ден.
Шифра на производ: 4450
Достапност: На залиха
Количина:

Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 244см 8ft

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Заштитна мрежа за трамболина 244см Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 244см 8ft .. Category: Product #: 4450 Regular price: 2.700 ден. 2.700
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS