Најново
Zapf - Бебе Александар
  • Zapf - Бебе Александар
  • Zapf - Бебе Александар
  • Zapf - Бебе Александар

Zapf - Бебе Александар

1.990 ден.
Шифра на производ: 6387
Достапност: На залиха
Количина:

Бебе Александар е прекрасно меко бебенце со шишенце на Zapf. Бебето е спремно за играње веднаш штом ќе се разбуди

Висина на бебето 36см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bebe, aleksandar, кукла, kukla
Zapf - Бебе Александар Бебе Александар е прекрасно меко бебенце со шишенце на Zapf. Бебето е спремно за играње веднаш штом ќе се разбуди Висина на бебето 36см. Производот се препорачува за деца над 12 месеци. .. Category: Product #: 6387 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS