Најново
Забавна играчка -Пица
  • Забавна играчка -Пица

Забавна играчка -Пица

550 ден.
Шифра на производ: 6100
Достапност: На залиха
Количина:

Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарчињата. Со 20 додатоци - вашето дете може да направи pizza party со своите другарчиња.

Сетот содржи:

  • чинија со 6 парчиња пица
  • 2 шолји и 4 чинии
  • прибор за јадење (нож, вилушка, лажица, шпатула)
  • леб

Димензија на пакувањето: 32х10х27см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pica, parche
Забавна играчка -Пица Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарчињата. Со 20 додатоци - вашето дете може да направи pizza party со своите другарчиња. Сетот содржи: чинија со 6 парчиња пица 2 шолји и 4 чинии прибор за јадење (нож, вилушка, лажица, шпатула) леб Димензија на пакувањето: 32х10х27см. Производот се препорачува за деца над 3 годи.. Category: Product #: 6100 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS